ΤΟ ESRADIO ΚΑΙ ΤΟ YOUSMILE .GR ΣΤΟ ATHENS SCHOOL FESTIVAL AT TEXNOPOLIS, 4/7/14, 5/7/14

SCHOOL  FESTIVAL 1

TO   ESRADIO  ΚΑΙ  ΤΟ  YOUSMILE.GR ΣΤΟ  ATHENS  SCHOOL  FESTIVAL  AT  TEXNOPOLIS  STIS  4/7/14  KAI  5/7/14.

Αγαπητοί  φίλοι

την  Παρασκευή 4/7/14 και  το  Σάββατο 5/7/14 στην  ΤΕΧΝΟΠΟΛΗ  του  Δήμου  Αθηναίων  διεξάγεται  για  μια  ακόμη  φορά  το  ATHENS   SCHOOL FESTIVAL, όπου  περίπου 45  μαθητικές  και νεανικές  μπάντες  θα  παρουσιάσουν  τη  δουλειά  τους. Το  ESRADIO  και  το  YOUSMILE  για  μια  ακόμη  φορά  θα  είναι  εκεί  για  να  πραγματοποιήσουν  ρεπορτάζ με  συνεντεύξεις  από  τα  μέλη  των  μαθητικών  συγκροτημάτων και  από  παράγοντες  του  Φεστιβάλ.

Special  guests  θα  είναι  τα  ΗΜΙΣΚΟΥΜΠΡΙΑ. Σας   περιμένουμε!!!!

ΑΠΟ  ΤΟ  6o  ΓΕΛ   ΝΕΑΣ  ΙΩΝΙΑΣ  ΓΙΑ  ΤΟ ΜΑΘΗΤΙΚΟ  ΡΑΔΙΟΦΩΝΟ EUROPEAN  SCHOOL RADIO