1Η ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΜΕ ΓΟΝΕΙΣ- ΚΗΔΕΜΟΝΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΣΧ. ΕΤΟΣ 2016-2017

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Η  Διεύθυνση   και  ο  ΣΥΛΛΟΓΟΣ  ΓΟΝΕΩΝ  ΚΑΙ  ΚΗΔΕΜΟΝΩΝ  του  6ου  ΓΕΛ  ΝΕΑΣ  ΙΩΝΙΑΣ  σας  προσκαλεί   στην  1η  ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΗ   ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ

Την  Τετάρτη  12 Οκτωβρίου 2016  και  ώρα: 18.00 μ.μ.

Στη  συνάντηση  αυτή  θα  συζητηθούν  τα  παρακάτω  θέματα:

1). Ενημέρωση  για  τον  κανονισμό  λειτουργίας  του  σχολείου.

2). Ενημέρωση από  το  Σύλλογο  Γονέων  και  Κηδεμόνων για  τις  δράσεις  της  προηγούμενης χρονιάς και  για  τους  σχεδιασμούς  για  το  νέο  σχολικό  έτος.

3). Ενημέρωση  από  τον  Υπεύθυνο  του  Συμβουλευτικού  Σταθμού Νέων  της  Β΄Δ.Δ.Ε. Αθήνας κ. Ραφτόπουλο Αθανάσιο για τις  δραστηριότητες και  τις  υπηρεσίες που  προσφέρει.

4). Ενημέρωση  για  το  πρόγραμμα σπουδών και  για  τη  δομή του Γενικού  Λυκείου με  βάση  το  νέο  πρόγραμμα.

5). Συνοπτική  παρουσίαση των  προγραμμάτων και  των  εκδηλώσεων, που έγιναν  την  προηγούμενη  χρονιά.

6). Ενημέρωση  για  τις  δραστηριότητες, εκδηλώσεις, προγράμματα  και  εκδρομές, που σχεδιάζουμε στη  διάρκεια  της  φετινής  χρονιάς.

7). Γνωριμία  με  τους  εκπαιδευτικούς του  σχολείου.

Ο   ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ                                                      ΓΙΑ  ΤΟ  ΣΥΛΛΟΓΟ

ΓΟΝΕΩΝ   Κ΄ΚΗΔΕΜΟΝΩΝ

ΚΟΥΡΚΟΥΛΑΚΟΣ  ΗΛΙΑΣ                            ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ-ΖΗ  Ρ.

ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ

ΠΡΟΕΔΡΟΣ