2Η ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΓΟΝΕΩΝ- ΚΗΔΕΜΟΝΩΝ 2016-2017

Ταπετσαρία του Προγράμματος προβολής φωτογραφιών των Windows

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Η  Διεύθυνση   και  ο  ΣΥΛΛΟΓΟΣ  ΚΑΘΗΓΗΤΩΝ  του  6ου  ΓΕΛ  ΝΕΑΣ  ΙΩΝΙΑΣ  σας  προσκαλεί   στην  2η  ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΗ   ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ την  Δευτέρα  28 Νοεμβρίου 2016  και  ώρες: 17.00 -20.30  μ.μ.

Η  εκδήλωση  θα  περιλαμβάνει  τις  παρακάτω  δραστηριότητες:

1). Προβολή  βίντεο  της  παράστασης με  τίτλο: « ΤΑ  ΠΑΘΗ  ΤΟΥ  ΝΕΑΡΟΥ  ΒΕΡΘΕΡΟΥ»  του Γκ. Β. Γκαίτε, από  μαθητές  του  σχολείου  στο  πλαίσιο  του  6ου ΦΕΣΤΙΒΑΛ  ΕΦΗΒΙΚΟΥ  ΘΕΑΤΡΟΥ  της  ΣΤΕΓΗΣ  ΓΡΑΜΜΑΤΩΝ  ΚΑΙ  ΤΕΧΝΩΝ ΤΟΥ ΚΟΙΝ. ΙΔΡΥΜΑΤΟΣ  « ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  ΩΝΑΣΣΗΣ».

2). Προβολή  3  ταινιών  από  μαθητές  του  6ου  ΓΕΛ  ΝΕΑΣ  ΙΩΝΙΑΣ, που  συμμετείχαν  σε  ΦΕΣΤΙΒΑΛ  ΤΟΥ  ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ : « ΠΑΜΕ   ΣΙΝΕΜΑ;»

3). Χριστουγεννιάτικο  bazaar  και  ΛΑΧΕΙΟΦΟΡΟΣ  ΑΓΟΡΑ ,προς  ενίσχυση  του  6ου  ΓΕΛ  ΝΕΑΣ  ΙΩΝΙΑΣ  και  του  ΣΥΛΛΟΓΟΥ  ΓΟΝΕΩΝ  ΚΑΙ  ΚΗΔΕΜΟΝΩΝ.

4). Ενημέρωση  γονέων  -κηδεμόνων  για  την  πρόοδο των  μαθητών  από  τους   διδάσκοντες.

Ο   ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ                                                      ΓΙΑ  ΤΟ  ΣΥΛΛΟΓΟ

ΓΟΝΕΩΝ   Κ΄ΚΗΔΕΜΟΝΩΝ

ΚΟΥΡΚΟΥΛΑΚΟΣ  ΗΛΙΑΣ                            ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ-ΖΗ  Ρ.

ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ

ΠΡΟΕΔΡΟΣ