ΕΚΔΡΟΜΗ Β΄ ΛΥΚΕΙΟΥ ΣΤΗΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑ/ 1/4/17-3/4/17

ΠΡΟΣ

ΤΑΞΙΔΙΩΤΙΚΟ  ΓΡΑΦΕΙΟ

MANESSIS   TRAVEL

ΘΕΜΑ: « Ανάθεση  πραγματοποίησης  3ήμερης  εκδρομής της Β΄ τάξης  στην  Καλαμάτα Μεσσηνίας  από  01/04/2017-03/04/2017»

Σας  γνωρίζουμε  ότι  μετά  τη  διενέργεια  του  διαγωνισμού  για  την  ανάδειξη  του  τουριστικού  γραφείου, που θα  πραγματοποιήσει  την  τριήμερη εκδρομή  των  μαθητών της  Β΄ τάξης  του  σχολείου  μας στην  Καλαμάτα  Μεσσηνίας ( από  01/04/2017 έως 03/04/2017),  η  επιτροπή  του  διαγωνισμού αποφάσισε  να  αναθέσει  στο γραφείο  σας  την  εκδρομή  αυτή, επειδή  κρίθηκε  ως  η  πιο συμφέρουσα  προσφορά ,με  τα  εξής  στοιχεία:

ΕΚΔΡΟΜΗ  3 ΗΜΕΡΩΝ/2  ΔΙΑΝΥΚΤΕΡΕΥΣΕΙΣ ( 2 διανυκτερεύσεις  στην  Καλαμάτα,  ξενοδοχείο   FILOXENIA 4*με  ημιδιατροφή.

ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ  ΣΕ  ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ ΤΟΥ 6ου  ΔΙΕΘΝΟΥΣ  ΦΕΣΤΙΒΑΛ  ΑΡΧΑΙΟΥ  ΔΡΑΜΑΤΟΣ  ΜΕΣΣΗΝΗΣ  2017 ( 01/04/2017).

ΣΥΝΟΛΙΚΗ  ΤΙΜΗ : 140,00 Ε ανά  μαθητή

ΣΥΝΟΛΟ  ΜΑΘΗΤΩΝ:  53  περίπου  μαθητές.

Ο              ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ

ΚΟΥΡΚΟΥΛΑΚΟΣ   ΗΛΙΑΣ