1Η ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΜΕ ΓΟΝΕΙΣ- ΚΗΔΕΜΟΝΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΣΧ. ΕΤΟΣ 2016-2017

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ                      Η  Διεύθυνση   και  ο  ΣΥΛΛΟΓΟΣ  ΓΟΝΕΩΝ  ΚΑΙ  ΚΗΔΕΜΟΝΩΝ  του  6ου  ΓΕΛ  ΝΕΑΣ  ΙΩΝΙΑΣ  σας  προσκαλεί

ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ 3Η ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΣΧΟΛΙΚΟΥ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ

ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ 3Η ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΣΧΟΛΙΚΟΥ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ/3-10-2016

3Η ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΣΧΟΛΙΚΟΥ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ/3-10-2016

3η Πανελλήνια Ημέρα Σχολικού Αθλητισμού   Με επιτυχία διεξήχθη και φέτος η 3η Πανελλήνια Ημέρα Σχολικού Αθλητισμού στο σχολείο μας

ΕΡΕΥΝΗΤΙΚΗ ΕΡΓΑΣΙΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟ ΣΧ. ΕΤΟΥΣ 2016-2017

ΣΧΕΔΙΟ ΥΠΟΒΟΛΗΣ ΕΡΕΥΝΗΤΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ Σχ. Έτος:  2016/17.                                                                                                ΣΧΟΛΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ    : 6ο Γελ Ν.Ιωνίας                                                                                               Ο ΤΙΤΛΟΣ ΤΗΣ ΕΡΕΥΝΗΤΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ: «ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ» …………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΙΩΝΙΚΕΣ ΗΜΕΡΕΣ- ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΚΔΗΛΩΣΕΩΝ

ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΝΟΜΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΔΗΜΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ ΓΡΑΦΕΙΟ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ & ΔΗΜΟΣΙΩΝ ΣΧΕΣΕΩΝ Αγ. Γεωργίου 40 & Αντλιοστασίου, 142 34 ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ

ΕΡΕΥΝΗΤΙΚΗ ΕΡΓΑΣΙΑ ΓΙΑ ΤΗ ΒΙΟΠΟΙΚΙΛΟΤΗΤΑ ΣΤΟ ΑΤΤΙΚΟ ΤΟΠΙΟ

ΣΧΕΔΙΟ ΥΠΟΒΟΛΗΣ ΕΡΕΥΝΗΤΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ     ΣΧ. ΕΤΟΣ:                  2016-2017                                                    . ΤΕΤΡΑΜΗΝΟ:             A’ ΣΧΟΛΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ: 6ο  ΓΕΛ  Ν.  ΙΩΝΙΑΣ ΤΙΤΛΟΣ ΤΗΣ

ΕΡΕΥΝΗΤΙΚΗ ΕΡΓΑΣΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ ΚΑΙ ΤΙΣ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΕΣ

ΣΧΕΔΙΟ ΥΠΟΒΟΛΗΣ ΕΡΕΥΝΗΤΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ Σχ. Έτος:     2016 -2017                                                                                               ΣΧΟΛΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ          6ο ΛΥΚΕΙΟ Ν . ΙΩΝΙΑΣ                                                           Ο ΤΙΤΛΟΣ ΤΗΣ ΕΡΕΥΝΗΤΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ:

ΕΡΕΥΝΗΤΙΚΗ ΕΡΓΑΣΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΘΕΑΤΡΟ

ΕΡΕΥΝΗΤΙΚΗ ΕΡΓΑΣΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΤΟΥ ΧΘΕΣ ΚΑΙ ΤΟΥ ΣΗΜΕΡΑ

ΕΡΕΥΝΗΤΙΚΗ ΕΡΓΑΣΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΡΑΒΑΤΙΚΟΤΗΤΑ ΤΩΝ ΕΦΗΒΩΝ

ΣΧΕΔΙΟ ΥΠΟΒΟΛΗΣ ΕΡΕΥΝΗΤΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ Σχ. Έτος:2016-2017                                                                                              ΣΧΟΛΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ:  6 Γελ. Ν.Ιωνίας Ο ΤΙΤΛΟΣ ΤΗΣ ΕΡΕΥΝΗΤΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ: Έφηβοι και παραβατικότητα