Η Ρούσα (το Ρουσάκι)

ΑΠΟ: Κώστας Τουτούμτσε - Ιαν• 20•15

asdadsaΗ Ρούσα (το Ρουσάκι) είναι μια γλυκιά, τρυφερή, χαδιάρα και εξαιρετικά κοινωνική γατούλα που αναζητά μια πραγματικά φιλόζωη και υπεύθυνη οικογένεια. Αγαπά πολύ τα παιδιά, μιας και βρέθηκε σε περιβάλλον με πολλά παιδιά, σε ένα περιβάλλον σχολικό. Δυστυχώς, όταν το σχολείο κλείνει τα μεσημέρια, τα Σαββατοκύριακα και για διακοπές, το Ρουσάκι μένει έξω και νηστικό. Χαρούμενο και αθώο καθώς είναι, στην περιοχή κινδυνεύει από αγέλες αδέσποτων σκύλων. Είναι μικρότερη του ενός έτους, στειρωμένη και αποπαρασιτωμένη. Προς το παρόν φιλοξενείται, αλλά όχι για πολύ. Είναι μια χαρισματική γατούλα, που θα προσφέρει άφθονη αγάπη και γλύκα σ” όποιον αποφασίσει να την εντάξει στη ζωή του. Περιμένουμε μόνο σοβαρές προτάσεις για σπίτι (όχι αυλές) που θα της προσφέρει παντοτινή αγάπη και ασφάλεια.

Όποιος ενδιαφέρεται πραγματικά, να απευθυνθεί στην κα Κιούση Δήμητρα και κα Κλωνάρη Νίκη.

rousakidasasd

Δεχόμαστε σοβαρές προτάσεις και υπεύθυνες -μόνο για σπίτι και όχι για αυλές.

1. Ο/Η Φαμηλιάς Δημήτρης λέει:

Φιλε μου Κωστα, θεωρω οτι το αρθρο σου ειναι πολυ λεπτομερες, κατι οπου δεν ειναι απαραιτητο στην δομη ενος αρθρου.Ωστοσο ειναι ενα αρθρο που εχει ζωντανια και παραστατικοτητα..

2. Ο/Η Σταματης Γερογιαννης λέει:

Το άρθρο σου Κώστα ενημερώνει πλήρως τον αναγνώστη. Eλπίζω σύντομα να βρεθεί κάποιος για την μικρή για την Ρούσα.

3. Ο/Η Θεοφάνης λέει:

Ψάξτε στο καντον για περισσότερες πληροφορίες ρωτήστε τον Χανκ Φαμ