ΟΜΙΛΟΣ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΑΣ

Ο Όμιλος Δημοσιογραφίας του σχολείου μας αποτελείται από 20 μαθητές ως  μέλη , εκ των οποίων τα 12 είναι ενεργά . Ασχολείται με την έκδοση Ηλεκτρονικού εντύπου και δημιουργία Ραδιοφωνικής εκπομπής.

Τα μέλη αυτά είναι : , Καραγιάννη Ευαγγελία , Κωνσταντινίδη Κατερίνα , Κωνσταντινίδης Γιάννης, Μαυριά Αλίκη , Πετρουλάκος Κων /νος , Ταρλαντά Τσαμπίκα , Ταρλαντά Χρυσοβαλάντου ,  Καμπάνης Παναγιώτης, Γρηγοροπούλου  Δέσποινα , Ασπρογιάννη Ελπίδα , Βαλσαμάκη Ελένη , Ρήγας Σωκράτης , Πλιάκος Σωτήρης .

Οι καθηγητές που συντονίζουν αυτήν την προσπάθεια είναι : Συντονίστρια : Χατζέλη Δήμητρα /Φιλόλογος ,

Μέλη της Συντονιστικής Ομάδας : Πραντσίδου Ελένη , Λουλουδάκη Λένα , Χουλιαρά Κατερίνα , Τράντου Γεωργία /Καθηγήτριες Φιλόλογοι , Τσίκος Νικόλαος /Καθηγητής Φυσικής Αγωγής . Φέλλιου Γεωργία /Καθηγήτρια Οικ. Οικονομίας , Σεβαστή Μαργαρίτη /Καθηγήτρια Εικαστικών .