ΣΥΛΛΑΙΟΥ ΣΤΕΛΛΑ

Ονομάζομαι Συλλαίου Στέλλα και φοιτώ στη Γ” τάξη του 1ου Γυμνασίου Γυθείου. Η ιδέα της υλοποίησης μιας σχολικής εφημερίδας με ενθουσιάζει καθώς μου αρέσει να συμμετέχω σε προγράμματα στα οποία απαιτείται η έρευνα, η προσπάθεια και η δημιουργικότητα. Πιστεύω πως η συμμετοχή μου στη σχολική εφημερίδα θα επιφέρει θετικά αποτελέσματα, αφού είμαι πάντα συνεργάσιμη και προσηλωμένη στον στόχο που έχω απέναντί μου. Θα ήθελα η εφημερίδα μας να 1οτυπήσει και η ΟΜΑΔΑ μας να διακριθεί! Σχετικά με τα μελλοντικά μου σχέδια, ακόμα είναι πολύ νωρίς για να αποφασίσω με τι θέλω να ασχοληθώ. Μακάρι η ενασχόληση με την εφημερίδα να μου χαράξει νέους ορίζοντες. Ως έφηβη μου αρέσει η μουσική, ο χορός, ο στίβος και να διαβάζω….τα βιβλία του Harry Potter! Επίσης μου αρέσει να ταξιδεύω. Με αυτόν τον τρόπο γνωρίζω νέα μέρη και μαθαίνω να αποδέχομαι τη διαφορετικότητα.