ΤΣΑΠΑΤΣΑΡΗ ΓΕΩΡΓΙΑ

Είμαι η Γεωργία Τσαπατσάρη και είμαι μαθήτρια της Γ΄ τάξης του 1ου Γυμνασίου Γυθείου. Αποφάσισα να συμμετάσχω σε αυτό το πρόγραμμα, γιατί αποτελεί κάτι πρωτόγνωρο και δημιουργικό. Είναι επίσης μια ευκαιρία να περάσω περισσότερο χρόνο με τους φίλους μου. Στο παρελθόν έχω συμμετάσχει και σε άλλα προγράμματα όπως τη δημιουργία ενός τραγουδιού για τον 6ο Πανελλήνιο Μαθητικό Διαγωνισμό ραδιοφωνικού μηνύματος & τραγουδιού. Στον ελεύθερό μου χρόνο ασχολούμαι με τις ταινίες, τα βιβλία και τη μουσική, όμως η αγαπημένη μου ασχολία είναι ο αθλητισμός. Όσον αφορά το πώς φαντάζομαι το μέλλον μου, η αλήθεια είναι ότι δε το έχω πολυσκεφτεί, και ούτε θέλω κιόλας! Παρ΄ όλα αυτά θέλω να πιστεύω πως θα μου δοθεί η ευκαιρία να πραγματοποιήσω τα όνειρα μου!