ΣΥΝΤΑΚΤΙΚΗ ΟΜΑΔΑ
![ακόμα-ζωή-με-τα-πα-αιά-γράφω-βιβ-ία-nib-35488407](https://schoolpress.sch.gr/2gelkilkis/files/2013/01/ακόμα-ζωή-με-τα-πα-αιά-γράφω-βιβ-ία-nib-35488407-150x150.jpg)
Μετά την αποφάση του σχολείου μας για δημιουργία σχολικού περιοδικού, καλούνται οι ενδιαφερόμενοι μαθητές να δηλώσουν την επιθυμία τους για ένταξή τους στην συγγραφική ομάδα του περιοδικού στο μαθητή-διαχειριστή από το Α1 ή στην διεύθυνση του σχολείου.Στόχος μας είναι η παραχώρηση της δυνατότητας της έκφρασης των μαθητών για θέματα που αφορούν την σχολική τους ζωή , ενδιαφέροντα και γνώσεις που επιθυμούν να μοιραστούν με άλλους.. Περιμένουμε την συμμετοχή σας στην προσπάθεια αυτή!
Από το μαθητή-διαχειριστή