1. ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥ Γ1 ΜΕ ΠΟΛΛΗ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΚΑΙ ΥΠΟΜΟΝΗ ΑΝΤΑΠΟΚΡΙΘΗΚΑΝ ΣΤΟ ΚΑΛΕΣΜΑ ΤΩΝ ΚΑΙΡΩΝ ΚΑΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΑΝ ΥΠΕΡΟΧΑ ΡΟΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΕΤΡΗΣΟΥΝ ΤΙΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΠΟΥ Ο ΕΝΑΣ ΕΙΝΑΙ ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΛΛΟΝ. ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΤΗΣ ΑΝΤΑΜΩΣΗΣ……
2. ΚΑΠΟΙΟΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΣΚΕΦΤΗΚΑΝ ΟΤΙ Η ΜΑΧΗ ΤΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΤΗΤΑΣ ΜΕ ΤΟΝ ΚΟΡΟΝΟΪΟ ΜΟΙΑΖΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΤΙΤΑΝΟΜΑΧΙΑ ΟΠΟΥ ΤΕΛΙΚΑ ΝΙΚΗΣΑΝ ΟΙ …ΑΔΥΝΑΜΟΙ, ΟΙ ΘΕΟΙ……
ΚΑΛΟ ΠΑΣΧΑ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΜΑΘΗΤΕΣ ΤΟΥ Γ1!!!!!!!
![τιτανομαχια βαλερια](https://schoolpress.sch.gr/4dimkorydtasks/files/2020/04/τιτανομαχια-βαλερια-241x300.jpg)
![Γ1](https://schoolpress.sch.gr/4dimkorydtasks/files/2020/04/Γ1-300x161.jpg)