Βιογραφικό σημείωμα

ΑΠΟ: ΜΠΙΛΑΝΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ - Μάι• 08•15

CVΗ κατασκευή του βιογραφικού σημειώματος για το μαθητή είναι το σημείο που συνδέει τον πραγματικό εαυτό του τώρα με το μελλοντικό φανταστικό εαυτό του αύριο.

Εδώ είναι ένα ΥΠΌΔΕΙΓΜΑ

ΠΑΤΗΣΕ ΕΔΩ

ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΟ EUROPASS

ΦΟΡΜΑ ΓΝΩΣΗΣ ΞΕΝΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ:ΕΠΙΠΕΔΑ ΓΝΩΣΗΣ

ΣΧΕΤΙΚΑ

Στα κατωτέρω επισυναπτόμενα αρχεία θα βρείτε την παρουσίαση και εισήγηση με θέμα: «Διαμόρφωση ταυτότητας και εκπαιδευτική πράξη», στο σεμινάριο των Σχολικών Συμβούλων που υλοποιήθηκε στο 1ο ΓΕΛ Ιλίου την 06/11/2017 και την 13/11/2017 στο 4ο ΓΕΛ Αιγάλεω και στο Συνέδριο της ΕΛΕΣΥΠ στις 05 και 06/03/2016 με θέμα: «Το στοίχημα της εφηβείας σε δύσκολους καιρούς» στο Χαροκόπειο Πανεπιστήμιο, από την Υπεύθυνη ΣΕΠ του ΚΕΣΥΠ Περιστερίου Ε. Μπιλανάκη.

Αρχείο 1               Αρχείο 2                   Αρχείο 3

Επίσης, το κατωτέρω συνημμένο αρχείο αποτελείται από τα φύλλα εργασίας με τίτλο: «ΤΑΞΙΔΙ ΖΩΗΣ», τα οποία δόθηκαν σε μαθητές/τριες, κατά την διάρκεια ενημερώσεων Επαγγελματικού Προσανατολισμού το σχολικό έτος 2017-2018, από την Υπεύθυνη ΣΕΠ του πρώην  ΚΕΣΥΠ Περιστερίου Ε. Μπιλανάκη.

Φύλλα εργασίας