Επίδοση επαίνων στη συντακτική ομάδα του ΠΡΟΜΑΧΟΙ School Net!

Στα πλαίσια της χριστουγεννιάτικης εκδήλωσης που πραγματοποιήθηκε στο Γυμνάσιο Προμάχων την Τρίτη 23 Δεκεμβρίου 2014 έγινε παράλληλα και η επίδοση των επαίνων στα μέλη της συντακτικής ομάδας του περιοδικού μας, το οποίο βραβεύτηκε πριν ένα μήνα περίπου στον 2ο διαγωνισμό μαθητικής εφημερίδας για τα γυμνάσια και λύκεια της Κεντρικής Μακεδονίας που οργανώθηκε από την εφημερίδα ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ και την Περιφερειακή Διεύθυνση Πρωτοβάθμιας και Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Κεντρικής Μακεδονίας. Η επίδοση των επαίνων στους μαθητές και τις μαθήτριες – μέλη της συντακτικής ομάδας του περιοδικού έγινε από τον διευθυντή του σχολείου κ. Ευστάθιο Πασόη. Επιπλέον ανακοινώθηκε και η απόφαση της συντακτικής ομάδας του ΠΡΟΜΑΧΟΙ School Net να διατεθεί το χρηματικό έπαθλο του βραβείου για την αγορά τηλεοπτικής οθόνης μεγάλων διαστάσεων, η οποία θα αναρτηθεί σε κεντρικό σημείο του σχολείου και στην οποία θα προβάλλεται οπτικοακουστικό υλικό από τις δραστηριότητες και εκδηλώσεις του Γυμνασίου Προμάχων.