Βράβευση Γυμνασίου Προμάχων!

Την Τετάρτη 24 Ιουνίου 2015 και ώρα 11.30 π.μ. στην αίθουσα εκδηλώσεων της Νομαρχίας, στην Έδεσσα, η Δ.Δ.Ε Πέλλας πραγματοποιεί εκδήλωση με θέμα: «Απολογισμός Σχολικού Έτους 2014-2015″. Στη διάρκεια της εκδήλωσης θα γίνει απονομή επαίνων σε μαθητές και εκπαιδευτικούς για διακρίσεις και θετικές δράσεις τους.

Πρόσκληση

Από το Γυμνάσιο Προμάχων θα βραβευτεί η συντακτική ομάδα του ηλεκτρονικού περιοδικού ΠΡΟΜΑΧΟΙ School Net καθώς και μαθητές που απέσπασαν διακρίσεις σε αγώνες orienteering.

Καλούνται, επομένως να παρευρεθούν στη συγκεκριμένη εκδήλωση οι 52 μαθητές και μαθήτριες της συντακτικής ομάδας του ηλεκτρονικού περιοδικού του σχολείου, καθώς και οι μαθητές Παπατάσος Θωμάς, Παπατάσος Ειρηναίος, Κουφιδάκη Χαρά, Χατζή Ειρήνη, Μπάτση Ευαγγελία και Πουσίνη Άννα που απέσπασαν βραβεία σε αγώνες Προσανατολισμού.

Η μετακίνηση των μαθητών στην Έδεσσα θα γίνει με ευθύνη των γονέων τους.