Καλά Χριστούγεννα και Ευτυχισμένο το Νέο Έτος

ΑΠΟ: Διαχειριστής - Δεκ• 10•13

Το τρίτο τεύχος του Συνδετήρα είναι έτοιμο και αφιερωμένο στις γιορτές των Χριστουγέννων! Σας ευχόμαστε να περάσετε τις γιορτές με υγεία, χαρά και ζεστασιά! Το δώρο μας για εσάς είναι τα άρθρα αυτού του τεύχους. Όπως και τα προηγούμενα, είναι πρωτότυπα, γραμμένα από μαθητές και μαθήτριες των 3 σχολείων και  έχουν σκοπό την ενημέρωση, την εκπαίδευση και την ψυχαγωγία σας. Σας ευχαριστούμε που μας διαβάζετε!

Οι συντάκτες, που έγραψαν τα άρθρα του 3ου τεύχους:

Ανδριανή, Άντζελα, Αγγελική, Αντώνης, Αποστόλης, Ανδριάνα, Άγγελος, Ανδρομάχη, Απόστολος, Βασιλική, Γιώτα, Γεωργία, Δημήτρης, Δήμητρα, Δέσποινα, Ελευθερία, Ειρήνη, Ελίνα, Ελένη, Ειρηάνα, Ελισάβετ, Έλενα, Καλλιόπη, Κατερίνα, Λουκάς, Λεωνίδας, Μαρία, Μαριβάσια, Μάριος, Ναταλία, Νικόλας, Νικολία, Ξενοφώντας, Πέτρος, Παναγιώτης, Παρασκευή-Ανδριάνα, Σοφία, Σοφία-Δάφνη, Στέλλα, Σωτήρης, Φώτης, Φωτεινή, Χρήστος, Χαριτίνη και όλοι οι μαθητές της Α“ τάξης του 35ου Δημ. Σχ. Πατρών.

Οι αρχισυντάκτες,που συλλέγουν τα άρθρα και τα ανεβάζουν εδώ:

κος Κώστας, κος Νίκος και κα Πηγή

Από όλους εμάς, ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ