ΤΟ ΠΑΡΤΙ!

ΑΠΟ: ΜΑΝΤΕΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ - Φεβ• 27•15

Το  11ο  Δημοτικό Σχολείο Πατρών στις 13/2/15 πραγματοποίησε το σχολικό αποκριάτικο πάρτι με κέφι, γέλιο, χορό, δώρα και φανταστικές στολές.

Στις 18.30  άρχισε το κέφι με έναν κλόουν που ψυχαγώγησε τα μικρότερα παιδιά.

Στις 19.00 το  συγκρότημα ΒOBBY BOO το οποίο αποτελείται από τρεις μαθήτριες της ΣΤ2 τάξης άναψε τα αίματα με rock τραγούδια τα οποία τα δημιούργησαν μόνες τους.

Στις 19.30 άρχισε η κλήρωση των λαχνών και πολλοί τυχεροί πήραν αρκετά δώρα τα οποία ήταν προσφορά από καταστήματα στο Σύλλογο Γονέων και Κηδεμόνων.

Στη συνέχεια ο Σύλλογος διοργάνωσε ένα διαγωνισμό για την πιο εντυπωσιακή και πρωτότυπη στολή. Σ’ αυτό το διαγωνισμό οι μαθητές της ΣΤ τάξης ήταν οι κριτές.

Ύστερα άρχισε ο ξέφρενος χορός και μικροί -μεγάλοι διασκέδαζαν στους ρυθμούς του καρναβαλιού!!!

images (1)

One Comment