![274658334_1037646260158474_8080463504739057262_n](https://schoolpress.sch.gr/eneegyliliou/files/2022/03/274658334_1037646260158474_8080463504739057262_n-678x335.jpg)
Την Παρασκευή, 18 Φεβρουαρίου 2022 πραγματοποιήθηκε με τη μέριμνα του Συλλόγου Γονέων-Κηδεμόνων, η καθιερωμένη κοπή της βασιλόπιτας. Οι τυχεροί μαθητές/μαθήτριες, που τους έτυχε το φλουρί, παρέλαβαν από ένα συμβολικό δώρο. Όλοι οι παρόντες, παιδιά και εκπαιδευτικοί το χάρηκαν πραγματικά. Ο Σύλλογος ευχαριστεί τη διευθύντρια και τον σύλλογο γονέων και κηδεμόνων για τη βοήθεια που μας παρείχαν στην ομαλή διεξαγωγή της εκδήλωσης αυτής.