Μια ωραία ιδέα είναι αυτές τις μέρες να διδάξουμε στα παιδιά αποκριάτικους παραδοσιακούς χορούς όπως το «Γαϊτανάκι» και το «Πως το τρίβουν το πιπέρι».
http://https://youtu.be/yUwI9hql8s8]
http://https://youtu.be/kleKh6zdx3Y
Μια ωραία ιδέα είναι αυτές τις μέρες να διδάξουμε στα παιδιά αποκριάτικους παραδοσιακούς χορούς όπως το «Γαϊτανάκι» και το «Πως το τρίβουν το πιπέρι».
http://https://youtu.be/yUwI9hql8s8]
http://https://youtu.be/kleKh6zdx3Y