Κάλαντα στην Περιφερειακή Διεύθυνση Εκπαίδευσης Λάρισας
![PERIF1](https://schoolpress.sch.gr/39dimlar/files/2014/01/PERIF1-150x150.jpg)
Οι μαθητές της Ε1 τάξης του σχολείου μας με επικεφαλής τη δασκάλα Καΐπη Γραμματή, στις 20/12/2013 επισκέφθηκαν και είπαν τα χριστουγεννιάτικα κάλαντα τους διευθυντές εκπαίδευσης Θεσσαλίας Βασιλική Ζιάκα και Πρωτοβάθμιας Λάρισας Βασίλειο Σακελλαρίου .
Οι μαθητές είχαν χριστουγεννιάτικες χειροτεχνίες και πρόσφεραν δυο χριστουγεννιάτικα δεντράκια με τα ονόματά τους και ευχετήριες κάρτες που δημιούργησαν οι ίδιοι.
Οι δυο διευθυντές δέχθηκαν εγκάρδια τους μαθητές , τους ευχήθηκαν κάθε πρόοδο και τους πρόσφεραν γλυκίσματα.
Και του χρόνου!!
Σχολιάστε
Για να σχολιάσετε πρέπει να συνδεθείτε.