ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

Μπορείτε να επικοινωνήσετε μαζί μας στο email του σχολείου  mail@gym-n-falir.att.sch.gr

3 Σχόλια

1. Καλημερα παιδιά, να σας στειλω 3 βιβλία τις διακεκριμένης Filliozat Isabelle,ΣΗΜΕΙΩΜΑΤΑΡΙΑ ΤΩΝ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΩΝ θα βοηθήσουν τα παιδιά να αναζητήσουν, να αμφισβητήσουν αλλά και να απαντήσουν σε ερωτήσεις, ιδέες και αντιλήψεις που τα αφορούν. Τα οποία μπορείτε να κληρώσετε μέσα από το περιοδικό για το τέλος τις χρονιάς.

Επικοινωνήστε μαζί μου ή αν θέλετε πείτε στην Αγγελικη Σιλιβιστρα στο Α4 .

• Καλησπέρα κ. Σιλιβίστρα, Ευχαριστούμε πολύ για τα σχόλια σας και ιδιαιτέρως για την προσφορά των βιβλίων! Θα ήταν χαρά μας να τα κληρώσουμε στα παιδιά , στο τέλος της σχολικής χρονιάς! Μπορείτε να περάσετε από το σχολείο να συνεννοηθούμε.

2. Την Τετάρτη 9 Ιουνίου πραγματοποιήθηκε αποχαιρετιστήρια συνάντηση των συμμετεχόντων του σχολικού περιοδικού. Κατά τη διάρκεια αυτής, είχαμε τη χαρά να κάνουμε την κλήρωση τριών λογοτεχνικών βιβλίων των εκδόσεων «Παπαδόπουλος», ευγενική χορηγία του κ. Δ. Σιλιβίστρα, τον οποίο και ευχαριστούμε θερμά.
    Με εκτίμηση, η συντακτική ομάδα του περιοδικού.