Δυναμικό come back του περιοδικού μας!!!

ΑΠΟ: papamelin - Δεκ• 04•17

Καθώς το 2017 είναι έτοιμο να μας αποχαιρετίσει μετά από αρκετή δουλειά και προετοιμασία το περιοδικό μας είναι έτοιμο για ακόμα μια χρονιά να είναι εδώ για να σας κρατά ενήμερους σχετικά με επίκαιρα θέματα  που απασχολούν την κοινωνία μας…. και όχι μόνο!

Φέτος το περιεχόμενο της εφημερίδας μας, έχει μεγάλη ποικιλία σε θέματα που θα αναλύσει. Είμαστε εδώ για να σας ενημερώνουμε σχετικά με το τι γίνεται στον υπόλοιπο κόσμο, να λύνουμε τις απορίες που έχετε μέσα από αξιόπιστες έρευνες και έμπιστες πηγές και φυσικά να διασκεδάσουμε με την ψυχή μας!

Θα ήθελα επίσης να καλοσορίσω τα καινούργια συγγραφικά μέλη της παρέας μας που είναι εδώ με σκοπό την πλήρη ενημέρωσή σας. Ελπίζω το 2017 να σας γέμισε με όμορφες στιγμές την βαλίτσα των αναμνήσεών σας και το 2018 να σας περιμένει με τις διπλάσιες1

Η ΑΡΧΙΣΥΝΤΑΚΤΗΣ ΤΟΥ ΠΕΡΙΟΔΙΚΟΥ

ΜΕΛΙΝΑ ΠΑΠΠΑ