Κοπή Βασιλόπιτας 2023

Ημέρα χαράς για όλους μας σήμερα στο σχολείο.

3

1

Επισκέφτηκαν το σχολείο μας η πρόεδρος του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων, κ. Ισμήνη Κολαΐτη και τα μέλη κ. Ελένη Βαλιαννάτου και η κ. Ελεάννα Αντύπα για την καθιερωμένη κοπή της Βασιλόπιτας.

Τα μέλη του Συλλόγου πρόσφεραν σε όλους τους μαθητές «βασιλοπιτάκια», δώρα  στους τυχερούς μαθητές (μετά από κλήρωση) και ένα γούρι στη διευθύντρια του σχολείου, κ. Ουρανία Τσούτση.

Ο κ. Λώλος Γεράσιμος, ο Φυσικός του σχολείου, ήταν ο τυχερός που έτυχε το νόμισμα.

Ο Σύλλογος Διδασκόντων ευχαριστεί πολύ τον Σύλλογο Γονέων και Κηδεμόνων και όλους τους γονείς για την όμορφη συνεργασία που έχει αναπτυχθεί μεταξύ μας. Όλοι οι εκπαιδευτικοί ευχόμαστε στα μέλη του Συλλόγου Γονέων,  στους γονείς  και στους μαθητές μας Υγεία, Πρόοδο και Ευτυχία.