Το inkefalonia δημοσίευσε τη Συνέντευξη της προέδρου Μεσοβουνίων, καςΧάιδως Νικολετάτου, την οποία έδωσε στους senior ambassadors του προγράμματος «Σχολεία Πρέσβεις του Ευρωπαϊκού Κοινοβουλίου» στο οποίο συμμετέχει το σχολείο μας για το σχολικό έτος 2022-2023.
Χρησιμοποιούμε cookies για να σας προσφέρουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία στη σελίδα μας. Εάν συνεχίσετε να χρησιμοποιείτε τη σελίδα, θα υποθέσουμε πως είστε ικανοποιημένοι με αυτό.Εντάξει