Το μπάσκετ, ένα ωραίο άθλημα
![Μπάσκετ](https://schoolpress.sch.gr/peir2news/files/2016/05/mpasket-150x150.jpg)
Το μπάσκετ είναι πολύ ωραίο άθλημα. Εμείς, αλλά και άλλοι συμμαθητές μας, πηγαίνουμε στην τοπική ομάδα ΑΓΣΙ. Εκεί κάνουμε πολλές ασκήσεις, γυμναζόμαστε και διασκεδάζουμε. Τώρα τον Ιούνιο, όπως κάθε καλοκαίρι, η ομάδα μας διοργανώνει ένα camp. Περιμένουμε να συναντήσουμε παίκτες και από άλλες πόλεις και να παίξουμε μαζί τους.
Συντάκτες: Σταύρος και Γιάννης
Σχολιάστε
Για να σχολιάσετε πρέπει να συνδεθείτε.