ΟΜΑΔΕΣ ΕΡΕΥΝΗΤΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΙΩΝ 6ου ΓΕΛ Ν. ΙΩΝΙΑΣ ΤΟ 2014-15

ΣΧΟΛΙΚΟ  ΕΤΟΣ   :  2014-2015

ΟΜΑΔΕΣ    ΕΡΕΥΝΗΤΙΚΩΝ    ΕΡΓΑΣΙΩΝ

Α΄ ΤΑΞΗ

ΕΡΕΥΝΗΤΙΚΗ  ΕΡΓΑΣΙΑ: « ΤΟ  ΡΑΔΙΟΦΩΝΟ ΩΣ  ΜΕΣΟ  ΕΠΙΚΟΝΩΝΙΑΣ, ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ, ΨΥΧΑΓΩΓΙΑΣ  ΚΑΙ  ΩΣ  ΔΙΔΑΚΤΙΚΟ  ΕΡΓΑΛΕΙΟ»

Α).  ΙΣΤΟΡΙΚΟΙ

Καϊμακάμη  Μαρία, Γκιουμούς  Λυδία ( Γραμματέας), Τσαγκάρη  Νίνα ( Συντονίστρια), Μαλλή Μαντώ, Κατσαγκόλη  Λυδία.

Β).  ΜΟΥΣΙΚΟΙ ΠΑΡΑΓΩΓΟΙ

Χουλιάρας  Σπύρος ( Συντονιστής), Σταυροπούλου Βάγια ( Γραμματέας), Σταθοπούλου  Άντζελα, Σταθοπούλου Ευγενία, Παλάσκας  Κων/νος.

Γ). ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΙ

Τζήκου  Μαρία  ( Συντονίστρια),  Ελμαλόγλου  Αναστασία (Γραμματέας), Αλινικάϊ  Χριστίνα, Ριγόπουλος Θεόδωρος, Μαναχιάρης  Μάριος.

Δ). ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΚΟΙ ΠΑΡΑΓΩΓΟΙ

Φειδοπιάστη  Ελίνα  ( Συντονίστρια), Βόσσου  Ελένη  ( Γραμματέας), Αναγνωστοπούλου Ελένη,  Καλαμάρα  Κατερίνα, Γραμματικού Δήμητρα.

Ε). ΤΕΧΝΟΛΟΓΟΙ- ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΤΕΣ

Χάλαρη  Δήμητρα (  Συντονίστρια), Τζατζιμάκης  Γιώργος ( Γραμματέας), Τσώνος  Θανάσης, Περιβολιώτη   Βασιλική, Στούπης Παναγιώτης.

Β΄ ΤΑΞΗ

ΕΡΕΥΝΗΤΙΚΗ  ΕΡΓΑΣΙΑ: « ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΟΣ  ΟΜΙΛΟΣ- ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΛΕΣΧΗ».

Α).  ΗΘΟΠΟΙΟΙ

Σεφεριάδης   Τάσος ( Συντονιστής), Βαμβουράκη  Θεοδώρα, Καραγιάννη   Γεωργία.

Β). ΙΣΤΟΡΙΚΟΙ

Μπυλύκα  Βασιλική ( Συντονίστρια), Τσιούφη  Εύη, Ντάκουλα Σοφία, Σφήκα  Μαριεντίνα.

Γ). ΣΚΗΝΟΘΕΤΕΣ

Μπάλλου  Βασιλική ( Συντονίστρια), Κούβαρη  Ελένη, Γαϊτάνος  Γιώργος, Τσαγκάρης  Ανδρέας.

Δ). ΗΧΟΛΗΠΤΕΣ- ΕΙΚΟΝΟΛΗΠΤΕΣ

Δημητρίου  Δήμητρα ( Συντονίστρια), Ζιώγα  Μαριάννα, Βαλιμήτη Ραφαέλλα, Μπέλμπα Κάτια.

Ε). ΤΕΧΝΟΛΟΓΟΙ- ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΤΕΣ

Σεϊντίνη  Όλγα ( Συντονίστρια),  Παναγούλη Ροδάνθη, Παππά  Μαριάννα,  Γεντίκη  Σταματίνα, Νικολαρέας Αντωνάγγελος.

Ο  ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ  ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ

ΚΟΥΡΚΟΥΛΑΚΟΣ  ΗΛΙΑΣ