ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΚΑΙΝΟΤΟΜΙΑΣ ΑΠΟ ΤΟ ΣΕΝ

IMG_0400

Σε λίγες ημέρες ξεκινάει το εκπαιδευτικό πρόγραμμα «Διαγωνισμός Κοινωνικής Καινοτομίας». Μπορείτε να βρείτε συνημμένη την αναλυτική παρουσίαση του προγράμματος όπου περιγράφει το κάθε στάδιο και έχει το αναλυτικό χρονοδιάγραμμα και τις προθεσμίες.

Για να ξεκινήσετε το πρόγραμμα και να ξεκινήσουν οι μαθητές να δουλεύουν στην πλατφόρμα και στις μελέτες περίπτωσης
θα λάβετε από εμένα ένα e-mail μέσα στις επόμενες ημέρες.

Πριν από την έναρξη του προγράμματος, οι μαθητές πρέπει να συμπληρώσουν το ερωτηματολόγιο το οποίο θα βρείτε στον παρακάτω σύνδεσμο: https://www.surveymonkey.com/r/SIR_0_Greece_t

Η συμπλήρωση του συγκεκριμένου ερωτηματολογίου είναι πάρα πολύ σημαντική και βοηθητική για εμάς καθώς μπορούμε να δούμε την εξέλιξη των μαθητών πριν την έναρξη του εκπαδευτικού προγράμματος και μετά το τέλος του. Επιπρόσθετα, θα είναι εξαιρετικά βοηθητικό και για τους μαθητές αφού θα μπορέσουν να δουν και οι ίδιοι τι γνωρίζουν για την κοινωνική επιχειρηματικότητα αλλά και για τον εαυτό τους μέσα στο ευρύτερο πλαίσιο της επιχειρηματικότητας.

Για οποιαδήποτε απορία ή διευκρίνηση, μη διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μου αμέσως!

Πάντα στη διάθεση σας,

Γεωργία Γλεούδη