ΤΟ 6ο ΓΕΛ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ ΣΕ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΕΣ ΕΠΙΣΚΕΨΕΙΣ ΣΤΟ ΘΩΡΗΚΤΟ ΑΒΕΡΩΦ ΚΑΙ ΣΤΟ ΕΥΓΕΝΙΔΕΙΟ ΠΛΑΝΗΤΑΡΙΟ
![IMG_0400](https://schoolpress.sch.gr/6lykion/files/2014/11/IMG_0400-150x150.jpg)
ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ 12 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2017 ΟΙ ΜΑΘΗΤΕΣ ΤΟΥ 6ου ΓΕΛ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ ΘΑ ΕΠΙΣΚΕΦΘΟΥΝ ΤΟ ΙΣΤΟΡΙΚΟ ΜΟΥΣΕΙΟ¨: » ΘΩΡΗΚΤΟ ΑΒΕΡΩΦ » ΣΤΟ ΤΡΟΚΑΝΤΕΡΟ ΦΑΛΗΡΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΕΥΓΕΝΙΔΕΙΟ ΠΛΑΝΗΤΑΡΙΟ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΟΥΝ ΠΡΟΒΟΛΗ ΣΤΟ ΘΟΛΟ.
ΕΠΙΣΗΣ, ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΗΜΕΡΑ ΑΛΛΟΙ ΜΑΘΗΤΕΣ ΤΗΣ Γ΄ ΤΑΞΗΣ ΘΑ ΕΠΙΣΚΕΦΘΟΥΝ ΤΟ ΓΕΩΠΟΝΙΚΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΘΗΝΩΝ.
Η ΦΕΤΙΝΗ ΣΧΟΛΙΚΗ ΧΡΟΝΙΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΠΛΟΥΣΙΑ ΣΕ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ, ΕΠΙΣΚΕΨΕΙΣ ΚΑΙ ΕΚΔΡΟΜΕΣ ΩΣ ΠΡΟΣΤΙΘΕΜΕΝΗ ΑΞΙΑ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΜΑΘΗΤΕΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΗ ΣΥΝΔΕΣΗ ΤΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΤΟΠΙΚΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΥΡΥΤΕΡΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ.
Ο ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ
ΚΟΥΡΚΟΥΛΑΚΟΣ ΗΛΙΑΣ
ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ
Σχολιάστε
Για να σχολιάσετε πρέπει να συνδεθείτε.