ΤΟ 6ο ΓΕΛ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ ΘΑ ΣΥΜΜΕΤΕΧΕΙ ΣΤΟ 5ο ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΜΑΘΗΤΙΚΟΥ ΡΑΔΙΟΦΩΝΟΥ ΣΤΑ ΤΡΙΚΑΛΑ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ/15-3-18- 17-3-18
![SCHOOL FESTIVAL 4-7-14](https://schoolpress.sch.gr/6lykion/files/2014/07/SCHOOL-FESTIVAL-4-7-14-150x150.jpg)
ΤΟ 6ο ΓΕΛ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ ΘΑ ΣΥΜΜΕΤΕΧΕΙ ΣΤΟ 5ο ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΜΑΘΗΤΙΚΟΥ ΡΑΔΙΟΦΩΝΟΥ ΠΟΥ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΣΤΑ ΤΡΙΚΑΛΑ ΘΕΣΑΛΛΙΑΣ ΑΠΟ 15/3/2018 ΕΩΣ 17/3/2018. ΘΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΕΡΟ ΤΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ ΣΤΟ ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΕΝΩ ΟΙ ΜΑΘΗΤΕΣ ΘΑ ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΠΟΙΗΘΟΥΝ ΣΕ ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ ΤΟΥ ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΟΠΩΣ ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΚΕΣ ΕΚΠΟΜΠΕΣ ,ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΑ ΗΧΟΥ ΚΑΙ ΡΑΔΙΟΦΩΝΟΥ, ΘΕΑΤΡΙΚΗ ΠΑΡΑΣΤΑΣΗ, ΖΩΝΤΑΝΗ ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ ΤΟΥ ΦΕΣΤΙΒΑΛ κ.α.
ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΝΕΑ ΣΗΜΑΝΤΙΚΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΓΑΙ ΤΟΥΣ ΜΑΘΗΤΕΣ ΜΑΣ ΟΠΩΣ ΗΤΑΝ ΚΑΙ Η ΕΜΠΙΡΙΑ ΤΟΥ 4ου ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ ΣΤΟ ΡΕΘΥΜΝΟ ΚΡΗΤΗΣ ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΧΡΟΝΙΑ.
Ο ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ
ΚΟΥΡΚΟΥΛΑΚΟΣ ΗΛΙΑΣ
Σχολιάστε
Για να σχολιάσετε πρέπει να συνδεθείτε.