Περιοδικό «Νέα της Ποταμιάς»

ΑΠΟ: Εργαστήριο Πληροφορικής - Σεπ• 19•16

Είστε λάτρεις των ηλεκτρονικών? Θέλετε ψυχαγωγία και γνώση ταυτόχρονα? Ψάχνεται για ηλεκτρονική διασκέδαση εκτός ορίων?

Ίσως να ανήκετε εδώ ,στην παρέα μας, στο ηλεκτρονικό περιοδικό «Νέα της Ποταμιάς».

Μαζί θα γνωρίσουμε όλο τον κόσμο, κάθε στοιχείο και κάθε πλευρά του. Θα σας κρατήσουμε συντροφιά με τα πιο «πικάντικα» άρθρα που ενδιαφέρουν εμάς τους έφηβους. Θα προβληματιστούμε για τα προβλήματα της γενιάς μας και κάθε τι που την απασχολεί. Θα ασχοληθούμε με την τεχνολογία ,την επιστήμη, τη θρησκεία, τα ήθη και τα έθιμα κάθε τόπου, τη μαγειρική ,τη μουσική και με ό,τι άλλο βάζει ο νους σας.

Γενικά θα προσπαθήσουμε να φέρουμε όλο τον κόσμο στην οθόνη σας! Το μόνο που έχετε εσείς να κάνετε είναι ένα κλικ στο site μας… και σας υποσχόμαστε πως δεν θα χάσετε…!!!

Η νέα αρχισυντάκτρια: Μαγαλιού Ιωάννα