ΟΙ ΜΑΘΗΤΕΣ ΤΟΥ Γ2 ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΤΟΥ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΔΟΜΕΝΙΚΟΥ ΕΞΥΜΝΟΥΝ ΤΗΝ ΕΙΡΗΝΗ ΚΑΙ ΚΑΤΑΔΙΚΑΖΟΥΝ ΤΟΝ ΠΟΛΕΜΟ
ΑΝΑΛΥΣΗ ΤΟΥ ΕΡΓΟΥ ΤΗΣ ΓΚΟΥΕΡΝΙΚΑ ΤΟΥ Π. ΠΙΚΑΣΟ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΜΑΘΗΤΕΣ ΤΟΥ Γ2 ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΤΟΥ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΔΟΜΕΝΙΚΟΥ: ΞΕΦΤΕΡΗ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ, ΜΠΑΡΓΙΩΤΑ ΘΟΔΩΡΗ , ΣΓΟΥΡΑΛΗ ΣΑΡΑ
ΣΥΝΝΕΦΟΛΕΞΟ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΜΑΘΗΤΕΣ : ΜΑΡΙΟ ΦΑΚΑ , ΕΥΤΥΧΙΑ ΣΑΠΟΥΝΑ
Τα παιδία παιζει και διδάσκει….Η τελευταία ομάδα του Γ2 τμήματος του Γυμνασίου Δομένικου (Όλγα Παναγιωτίδου, Σπυριδούλα Πούλιου ) μας δίνει σχεδιαγραμματικά τις ωφέλειες της ειρήνης και τις συνέπειες του πολέμου..
πατήστε εδώ
ΥΠΕΥΘΥΝΗ ΚΑΘΗΓΗΤΡΙΑ ΤΣΑΠΡΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ ΠΕ02