Βράβευση στου μαθητές της Α” τάξης Γυμνασίου Δομενίκου.

ΑΠΟ: Εργαστήριο Πληροφορικής - Μάι• 12•15

Την Τρίτη 12 Μαΐου 2015 με αφορμή την ημέρα παρουσιάσεων των προγραμμάτων του σχολείου μας, αλλά και από την γιορτή του εργαστηρίου για τα δέκα χρόνια ΥΣΕΦΕ βραβεύτηκαν οι μαθητές της Α΄Τάξης του Γυμνασίου Δομενίκου για την επιτυχή παρακολούθηση των εργαστηριακών ασκήσεων του ακαδημαϊκού έτους 2014-2015 στα πλαίσια του μαθήματος της βιολογίας.

Ο διευθυντής του σχολείου κύριος Kουκούλης Γεώργιος και η καθηγήτρια της Βιολογίας κυρία Αντωνιάδου Βαρβάρα συγχάρηκαν τα παιδιά για την επιτυχία καθώς και την καλύτερη επίδοση τους στο μάθημα της Βιολογίας.
IMG_20150512_120632

Τα παιδιά που βραβεύτηκαν με χρυσό μετάλλιο είναι τα εξής: Αγριόδημος Γεώργιος, Τζένη Κατσιγιάννη, Δημήτρης Λιτσιούλης, Ζιώζιου Κρυσταλία, Παπαθανασίου Αναστασία, Σδράνης Ιωάννης, Ξεφτέρη Βασιλική και Πέτρου Θεόδωρος.
Τέλος, να πούμε ότι όλα τα παιδιά που συμμετείχαν βραβεύτηκαν με έπαινο.

Επιμέλεια: Καραγιάννης Βασίλης, μαθητής Β” Γυμνασίου.

1. Ο/Η Εργαστήριο Πληροφορικής λέει:

Μπράβο σας παιδιά!!!!
    Σας ευχόμαστε και εις ανώτερα!!!!