![dcc84355-999e-44e3-b0ad-8e7cd938be87-135x300](https://schoolpress.sch.gr/gymsarav/files/2024/03/dcc84355-999e-44e3-b0ad-8e7cd938be87-135x300.jpeg)
Ο Σύλλογος Καθηγητών και ο Διευθυντής του σχολείου μας, ευχαριστούν την μαθήτρια της Β” τάξης Αθανασοπούλου Πέννυ και τον κ. Χρήστο Τσάκνη για την πολύτιμη βοήθειά τους στην επισκευή του τραπεζιού πινγκ-πονγκ.
Ο Σύλλογος Καθηγητών και ο Διευθυντής του σχολείου μας, ευχαριστούν την μαθήτρια της Β” τάξης Αθανασοπούλου Πέννυ και τον κ. Χρήστο Τσάκνη για την πολύτιμη βοήθειά τους στην επισκευή του τραπεζιού πινγκ-πονγκ.
Για να σχολιάσετε πρέπει να συνδεθείτε.