ETwinning Χριστουγεννιάτικη χορωδία στο European School Radio από το Radio Palmos

Καλά Χριστούγεννα, με αγάπη, υγεία, ευτυχία σε όλο τον κόσμο! Στο σύνδεσμο που ακολουθεί ???? https://drive.google.com/…/1ecxQK6ZSq80cuCJL…/view… ???? θα βρείτε μερικά από τα πιο όμορφα Ευρωπαϊκά και παραδοσιακά Χριστουγεννιάτικα τραγούδια και κάλαντα από την Ελλάδα, την Ιταλία, την Ισπανία, την Ρουμανία, την Ολλανδία και την Πολωνία. Θερμές ευχαριστίες σε όλες και όλους τους συναδέλφους των σχολείων που πήραν μέρος στη «Χριστουγεννιάτικη Χορωδία» μας καθώς και σε όλους τους/τις μαθητές/τριες που τραγούδησαν και έπαιξαν μουσική σ” αυτή την Χριστουγεννιάτικη εορταστική συλλογή!! Merry Christmas, with love, health, happiness all over the world. In the following link you will find some of the most beautiful European and traditional Christmas songs and carols from Greece, Italy, Spain, Romania, Holland and Poland. A big thank you to all the school colleagues who took part in our «Christmas Choir» as well as to all the students who sang and played music in this festive Christmas collection!! Χρόνια πολλά, Καλά Χριστούγεννα, Buon Natale, Feliz navidad, Crăciun fericit, Wesołych Świąt, Vrolijk Kerstfeest!