![img20201022_19592547](https://schoolpress.sch.gr/ourenglishclass/files/2020/10/img20201022_19592547-678x381.jpg)
Απ” ότι φαίνεται αυτός ο διαγωνισμός θα είναι πολύ σκληρός.. Πολλά τα τετράδια των παιδιών που θέλουν να συμμετέχουν και τα περισσότερα με πολλές πιθανότητες να κερδίσουν!!! Ποια τετράδια θα περάσουν στον τελικό; Ποια θα είναι η τελική τριάδα και ο μεγάλος νικητής του διαγωνισμού; Για να δούμε!!!!
Προς το παρόν, πολλά πολλά μπράβο σε όλα τα παιδιά και ανυπομονούμε για τη συνέχεια!! Keep going kiddos! Excellent work!