Άρθρο της κ. Μαρίας Καμπέρη, Υπεύθυνης Αγωγής Υγείας της Δ.Π.Ε. Πειραιά, μητέρας της μαθήτριας του τμήματος Γ2 Ελεάνθης Πλαβούκου: Ας κρατήσουμε τα σώματά μας σε απόσταση, όχι τα συναισθήματα μας.
Χρησιμοποιούμε cookies για να σας προσφέρουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία στη σελίδα μας. Εάν συνεχίσετε να χρησιμοποιείτε τη σελίδα, θα υποθέσουμε πως είστε ικανοποιημένοι με αυτό.Εντάξει
Ομολογώ ότι δεν ήξερα πόσο παλιά είναι η χρήση της μάσκας