ΤΕΛΕΤΗ ΑΓΙΑΣΜΟΥ ΣΧΟΛΙΚΟΥ ΕΤΟΥΣ 2021-2022

Αγαπητοί γονείς/κηδεμόνες, η τελετή του Αγιασμού για την έναρξη του νέου σχολικού έτους 2021-2022 θα γίνει τη Δευτέρα 13 Σεπτεμβρίου 2021 και ώρα 9.00. Μετά το πέρας της τελετής μπορείτε να παραλάβετε τα παιδιά σας.
Οι μαθητές και οι μαθήτριες οφείλουν να προσκομίσουν βεβαίωση αυτοδιαγνωστικού ελέγχου (self-test). Το self-test πρέπει να έχει πραγματοποιηθεί ως και 24 ώρες πριν την προσέλευση του παιδιού στο σχολείο. Η επίδειξη των βεβαιώσεων έχει οριστεί ως υποχρεωτική για την είσοδο του παιδιού στο σχολείο.
Επίσης, η χρήση της μάσκας έχει οριστεί ως υποχρεωτική στους εσωτερικούς και εξωτερικούς χώρους του σχολείου. Η είσοδος γονέων/ κηδεμόνων στους χώρους του σχολείου δεν επιτρέπεται.
Ευχόμαστε καλή και ασφαλή χρονική χρονιά!
Σύλλογος Διδασκόντων του 11ου Δημοτικού Σχολείου Γιαννιτσών «Νίκανδρος Παπαϊωάννου