Κατατακτήριες Εξετάσεις των αποφοίτων του 2ου ΣΔΕ Τρικάλων 2018
![main - katataktiries](https://schoolpress.sch.gr/2sdetrikalwn/files/2018/06/main-katataktiries-150x150.jpg)
Στο 2ο ΣΔΕ Τρικάλων για έβδομη συνεχόμενη χρονιά πραγματοποιούνται παράλληλα με τη λειτουργία του σχολείου οι κατατακτήριες εξετάσεις των αποφοίτων μας, δώδεκα (12) τον αριθμό, οι οποίοι συνεχίζουν τη φοίτησή τους ως «κατ’ ιδίαν διδαχθέντες» τόσο στο Εσπερινό Λύκειο Τρικάλων όσο και στο 1ο Εσπερινό ΕΠΑΛ Τρικάλων. Περισσότερα..
Σχολιάστε
Για να σχολιάσετε πρέπει να συνδεθείτε.