ΔΙΔΑΚΤΙΚΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ

Στα τεύχη του σχ. έτους 2022-2023 υπεύθυνη εκπαιδευτικός είναι η Ζορμπά Ματίνα. Η έκδοση ηλεκτρονικής εφημερίδας αποτέλεσε τον σκοπό συγκρότησης και λειτουργίας του φετινού Εκπαιδευτικού Ομίλου ο οποίος προχώρησε στην υλοποίηση αυτού του στόχου με την καθοριστική συμβολή των μαθητών και μαθητριών του σχολείου μας.

Αξίζει να σημειωθεί ότι το εξώφυλλο του πρώτου τεύχους της ηλεκτρονικής εφημερίδας μας επιμελήθηκε ο καθηγητής των εικαστικών του σχολείου, Ντέμκας Μάρκος. Τον ευχαριστούμε θερμά!

Μόνιμος πια συνεργάτης της ηλεκτρονικής εφημερίδας του σχολείου μας είναι ο καθηγητής των εικαστικών, Ντέμκας Μάρκος! Επιμελείται τα εξώφυλλα των τευχών της ηλεκτρονικής εφημερίδας μας και όχι μόνο!

Στα τεύχη του σχ. έτους 2023- 2024 υπεύθυνη εκπαιδευτικός είναι η Ζορμπά Ματίνα. Η λειτουργία της ηλεκτρονικής εφημερίδας για δεύτερη χρονιά αποτελεί τον κύριο σκοπό λειτουργίας και συγκρότησης και του φετινού Εκπαιδευτικού Ομίλου.

Να καλωσορίσουμε με μεγάλη χαρά την νέα συνεργάτιδα της εφημερίδας μας, την αξιόλογη εκπαιδευτικό στο μάθημα των εικαστικών, κ. Τσουκαλά Αναστασία. Η κ. Τσουκαλά επιμελείται τα εξώφυλλα των τευχών της ηλεκτρονικής εφημερίδας και είναι πάντα πρόθυμη να μας συνδράμει σε οτιδήποτε προκύψει και χρειαστεί επί των καλλιτεχνικών θεμάτων! Την ευχαριστούμε θερμά!

7 Σχόλια

1. Εξαιρετική πρωτοβουλία η έκδοση ηλεκτρονικής σχολικής εφημερίδας για την ανάδειξη σημαντικών δράσεων του σχολείου!
    Συγχαρητήρια κα. Ζορμπά, συγχαρητήρια και στους μαθητές που ενεπλάκησαν δημιουργικά σε όλες τις φάσεις της δημιουργίας, από τη συγγραφή, την εικονογράφηση έως και την τελική αποτύπωση της πληροφορίας μέσω διαδικτύου!

• Σας ευχαριστούμε πολύ, κ. Σκόρδα, για την ηθική σας στήριξη! Μας δίνει δύναμη να συνεχίσουμε! Η βοήθειά σας είναι πολύτιμη, καθώς είστε πάντα στο πλευρό μας σε οτιδήποτε σας χρειαστούμε!

• Εκ μέρους της συντακτικής ομάδας σας ευχαριστούμε πολύ, κε Σκόρδα, για την ηθική στήριξη! Μας δίνει δύναμη να συνεχίσουμε! Η βοήθειά σας είναι πολύτιμη, καθώς είστε πάντα στο πλευρό μας!