![Παρουσίαση eTwinning Α” τάξης.](https://schoolpress.sch.gr/wp-content/themes/fresh-ink-magazine-child/images/6.jpg)
Τα παιδιά της πρώτης τάξη μας παρουσίασαν, στην Αίθουσα Πολλαπλών Χρήσεων, το eTwinning project τους, Mini Stem, στις 10 Ιουνίου 2019 στις 10:00. Το θέμα του προγράμματος είναι η φυσική. Τα παιδία χόρεψαν βαλς και συρτάκι.
Τα παιδιά της πρώτης τάξη μας παρουσίασαν, στην Αίθουσα Πολλαπλών Χρήσεων, το eTwinning project τους, Mini Stem, στις 10 Ιουνίου 2019 στις 10:00. Το θέμα του προγράμματος είναι η φυσική. Τα παιδία χόρεψαν βαλς και συρτάκι.
Για να σχολιάσετε πρέπει να συνδεθείτε.