![](https://schoolpress.sch.gr/happpyjournalists/files/2023/06/rcea-300x162.png)
![](https://schoolpress.sch.gr/happpyjournalists/files/2023/06/rcea-300x162.png)
![](https://schoolpress.sch.gr/happpyjournalists/files/2023/06/art1-300x210.png)
Happy Journalists Art Gallery
https://www.emaze.com/@ALOFLITIR/virtual-exhibition Οι μαθητές δημιούργησαν συνεργατικούς πίνακες με βάση τη θεματολογία του κάθε τεύχους της ψηφιακής μας εφημερίδας. Όλοι οι πίνακες Συνεχίστε την ανάγνωση →
![](https://schoolpress.sch.gr/happpyjournalists/files/2023/06/fet-300x212.png)
Final evaluation for teachers
Η τελική αξιολόγηση από τους εκπαιδευτικούς, συμβάλλει στην ενίσχυση της ποιότητας του eTwinning έργου «Happy Journalists» και αποτελεί μια ευκαιρία Συνεχίστε την ανάγνωση →
![](https://schoolpress.sch.gr/happpyjournalists/files/2023/06/fest-208x300.png)
Final enaluation for students
Η τελική αξιολόγηση έδωσε την ευκαιρία στους μαθητές να εκφράσουν τις απόψεις, τις εντυπώσεις και τα συναισθήματά τους σχετικά με Συνεχίστε την ανάγνωση →
![](https://schoolpress.sch.gr/happpyjournalists/files/2023/06/fep-211x300.png)
Final evaluation for parents
Η τελική αξιολόγηση από τους γονείς στο eTwinning έργο «Happy Journalists» αποτέλεσε μια σημαντική διαδικασία που συνέβαλε στην αξιολόγηση της Συνεχίστε την ανάγνωση →
![](https://schoolpress.sch.gr/happpyjournalists/files/2023/06/cards-118x300.png)
Οι αποχαιρετιστήριες κάρτες μας!
Με μεγάλη χαρά αλλά και με λίγη νοσταλγία δημιουργήσαμε τις αποχαιρετιστήριες κάρτες μας, με τις ευχές και τα συναισθήματα των Συνεχίστε την ανάγνωση →
![](https://schoolpress.sch.gr/happpyjournalists/files/2023/06/cItaly-165x300.png)
A Heartwarming Exchange of Drawings and Well-Wishes
The kindergarten children of Via Capuana, I.C. Polo 2 Casarano, made drawings to say hello to their Greek friends and Συνεχίστε την ανάγνωση →
![](https://schoolpress.sch.gr/happpyjournalists/files/2023/06/cards-from-italy-165x300.png)
Ευχές από το νηπιαγωγείου της Via Capuana, I.C. Το Polo 2 Casarano στους μαθητές μας
Τα παιδιά του νηπιαγωγείου της Via Capuana, I.C. Το Polo 2 Casarano, έφτιαξαν ζωγραφιές για να χαιρετήσουν τους Έλληνες φίλους Συνεχίστε την ανάγνωση →
![](https://schoolpress.sch.gr/happpyjournalists/files/2023/06/RCEATHANK-YOU-300x167.png)
Ευχαριστούμε!!
https://youtu.be/2qbgwguFcg0 Thank you for your thoughtfulness and for making our day brighter with your beautiful cards! We are so grateful Συνεχίστε την ανάγνωση →
![](https://schoolpress.sch.gr/happpyjournalists/files/2023/06/3-1-300x240.png)
Ένα Αξέχαστο Ταξίδι Γεμάτο Χαρά και Μάθηση!
Οι αναμνήσεις από το έργο eTwinning που δημιούργησαν οι μαθητές του νηπιαγωγείου μας είναι γεμάτες χαρά, μάθηση, αξέχαστες Συνεχίστε την ανάγνωση →