Πρεμιέρα για τον Γιάννη Αντετοκούνμπο στους Μπακς!!!
![αρχείο λήψης](https://schoolpress.sch.gr/tiktak/files/2019/10/αρχείο-λήψης-150x150.jpg)
Ο Greek Freak επέστρεψε στην δράση παίζοντας εναντίον των Γιούτα Τζαζ στην NBA preseason. Αγωνίστηκε 21 λεπτά πετυχαίνοντας 22 πόντους και 11 ριμπάουντ . Από την ομάδα των Jazz πρώτος σκόρερ αναδείχθηκε ο Tony Bradley με 17 πόντους.
To τελικό σκορ έληξε 133-99, με την ομάδα του Mike Budenholzer να δείχνει φανερά ικανοποιημένη!
Σχολιάστε
Για να σχολιάσετε πρέπει να συνδεθείτε.