To πρώτο μου άρθρο για την super leuge
![To πρώτο μου άρθρο για την super leuge](https://schoolpress.sch.gr/wp-content/themes/Darix/images/6.jpg)
Ο Λεβαδειακός έφερε ισοπαλία με τον Πας Γιάννινα 1-1.Η Κέρκυρα επικράτησε με 1-0 επι του Παναιτολικόυ και η Λαμία ήρθε ισόπαλι με 1-1 επι του Παναθηναϊκός,αύτο ήταν το πρόγραμμα του Σαββάτου. Κυργιακή αρχίζει με την νίκη του Πανιώνιου επι του Αστέρα Τρίπολης με 0-1,μετά ο Απόλλων Σμύρνης επικράτησε επι της ξανθής με 2-0,ο Πλατανιας δεν κατάφερε να κερδίσει την Λάρισα και εχασε με 0-1.Το ντερμπι του Ολυμπιακού επι του ανίχσυρου Πάοκ ελειξε στο φτο
Σχολιάστε
Για να σχολιάσετε πρέπει να συνδεθείτε.