Η επιστροφή του kill Bill.
Ο ολυμπιακός επικράτησε με την επιστροφή του Βασίλη Σπανούλη ενάντια στον Κόροιβο με 97-76. Ο Σπανούλης έδειξε πως είναι σε καλή κατάσταση ο οποίος είχε 13 πόντους και 5 ασίστ, με καλύτερο παίχτη τον Γιάνις Στρέλνιεκς με 19 πόντους και 7 ασίστ. Ο Σπανούλης σκόραρε συνεχώς από τα 6 μέτρα και μοίραζε ασίστ με άνεση, αυτό δείχνει ότι ο Σπανούλης είναι έτοιμος στο παιχνίδι με την Ρεάλ Μαδρίτης στην Euroleauge.
Σχολιάστε
Για να σχολιάσετε πρέπει να συνδεθείτε.