Πανωλεθρία του Ολυμπιακού…Τρομερός ο ΠΑΟΚ!!!
![αρχείο λήψης (3)](https://schoolpress.sch.gr/tiktak/files/2019/02/αρχείο-λήψης-3-150x150.jpg)
Ο ΠΑΟΚ διέλυσε τον Ολυμπιακό στο (ας το πούμε) ντέρμπι με σκορ 3-1. Από το ξεκίνημα της αναμέτρησης φάνηκε ποιος είναι ο κυρίαρχος της αναμέτρησης με τον ΠΑΟΚ να πετυχαίνει το πρώτο του γκολ στο τρίτο μόλις λεπτό. Ο ΠΑΟΚ συνέχισε τον βομβαρδισμό στην εστία του ΟΣΦΠ πετυχαίνοντας ακόμα δύο γκολ. Στο τέλος της αναμέτρησης , όταν όλα είχαν κριθεί, ο Ολυμπιακός πέτυχε ένα γκολ μειώνοντας , έστω και για λίγο την διαφορά.
Πανταζής Νίκος, Πανταζής Λεωνίδας, Ταρνάρας Γεώργιος και Σταθόπουλος Βασίλειος-Μάριος.
Σχολιάστε
Για να σχολιάσετε πρέπει να συνδεθείτε.