ΚΑΛΩΣΟΡΙΣΜΑ!

Αγαπητοί αναγνώστες,    images (38)

Σας καλωσορίζουμε στο 1ο τεύχος της σχολικής μας εφημερίδας  1οΤΥΠΙΕΣ. Μια εφημερίδα «γεννήθηκε», εν μέσω κορωνοϊού, σε μια όμορφη κωμόπολη της Πελοποννήσου, το Γύθειο, για να σας κρατήσει συντροφιά, να σας προβληματίσει, να σας ψυχαγωγήσει, να σας φέρει πιο κοντά στον κόσμο των εφήβων, τον κόσμο μας!

Είμαστε επτά μαθητές της Γ΄ Γυμνασίου, οι οποίοι αποφασίσαμε να αποκτήσουμε κι εμείς το δικό μας βήμα, για να μπορέσουμε να εκφράσουμε τις απόψεις μας, να δημιουργήσουμε και να ενημερώσουμε εσάς, τους αναγνώστες μας, για τα διάφορα που συμβαίνουν στη σχολική, την τοπική, αλλά και την ευρύτερη κοινότητα.

Ξεκινάμε λοιπόν με κέφι και διάθεση για συνεργασία και δημιουργία και ελπίζουμε να σας κρατήσουμε πολύ καλή παρέα!

Για να μας γνωρίσετε, δεν έχετε παρά να πατήσετε στη σελίδα ΣΥΝΤΑΚΤΙΚΗ ΟΜΑΔΑ και θα μάθετε για μας.

Κ α λ έ ς  α ν α γ ν ώ σ ε ι ς!

Η ΣΥΝΤΑΚΤΙΚΗ ΟΜΑΔΑ