Λίγα λόγια από τη Διευθύντριά μας, κα Βαμβακίτου Σταυρούλα, που πάντα στηρίζει τις προσπάθειές μας:

Λίγα λόγια από τη Διευθύντριά μας, κα Βαμβακίτου  Σταυρούλα, που πάντα  στηρίζει τις προσπάθειές μας:

Με μεγάλη χαρά υποδεχόμαστε το πρώτο φύλλο της σχολικής μας εφημερίδας. Η όμορφη ιδέα των καθηγητών φάνηκε πως άγγιξε τις καρδιές των μαθητών μας που δημιούργησαν με πολύ μεράκι. Τα ενδιαφέροντα, τα ταλέντα και οι κλίσεις τους ξεδιπλώθηκαν και στα χέρια μας κρατάμε τον καρπό αυτής της συνεργασίας.

Εύχομαι η πρωτοβουλία αυτή να έχει συνέχεια. Να γίνει θεσμός  του σχολείου μας και μέσα από τα φύλλα των «ΕΝΤΥΠΟ-σεων» να βλέπουμε τις ανησυχίες, τους προβληματισμούς, τις προσδοκίες των μαθητών μας. Τις πιο θερμές ευχές μας για Καλά Χριστούγεννα και το 2014 να είναι δημιουργικό και  χαρούμενο!!!