![Χάδι πίσω από το τζάμι](https://schoolpress.sch.gr/epalglyfadas/files/2021/05/Γιαγιά-εγγονή-678x381.jpg)
Φωτογραφία που είχα βγάλει την περίοδο της πρώτης καραντίνας με την γιαγιά μου, που δεν μπορούσαμε να έρθουμε σε επαφή και επικοινωνούσαμε πίσω από το τζάμι…
Πωλίνα Μπράτη , Β Λυκείου
Φωτογραφία που είχα βγάλει την περίοδο της πρώτης καραντίνας με την γιαγιά μου, που δεν μπορούσαμε να έρθουμε σε επαφή και επικοινωνούσαμε πίσω από το τζάμι…
Πωλίνα Μπράτη , Β Λυκείου
Για να σχολιάσετε πρέπει να συνδεθείτε.