ΣΥΝΤΑΚΤΙΚΗ ΟΜΑΔΑ

ΣΧΟΛΙΚΟ ΕΤΟΣ 2021-22

ΥΠΕΥΘΥΝΟΙ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ:

Φιλολογική επιμέλεια: Ιφιγένεια Μάνθου ΠΕ 02, Καλλιτεχνική Επιμέλεια: Αθανασία Γκιλάκη ΠΕ 08, Ηλεκτρονική Διαχείριση περιοδικού: Κωνσταντίνος Πετρίδης ΠΕ 03.

ΜΑΘΗΤΕΣ (ΣΥΝΤΑΚΤΕΣ & ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΕΣ ΟΜΑΔΩΝ):

ΤΕΥΧΟΣ 1ο - Αφιέρωμα στις ιστορίες αγάπης

ΣΥΝΤΑΚΤΕΣ: Οι μαθητές του τμήματος Γ3, χωρισμένοι σε 2μελείς και 3μελείς ομάδες. Σε κάθε ομάδα, ένας μαθητής είχε και το ρόλο του Συντονιστή.

ΤΕΥΧΟΣ 2ο - Αγαπημένοι ήρωες παιδικών παραμυθιών

ΣΥΝΤΑΚΤΕΣ: Οι μαθητές του τμήματος Α3, χωρισμένοι σε 3μελείς και 4μελείς ομάδες. Σε κάθε ομάδα, ένας μαθητής είχε και το ρόλο του Συντονιστή.

ΣΧΟΛΙΚΟ ΕΤΟΣ 2022-23

ΥΠΕΥΘΥΝΟΙ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ:

Φιλολογική επιμέλεια: Ιφιγένεια Μάνθου ΠΕ 02, Καλλιτεχνική Επιμέλεια: Καρουζάκη Πελαγία ΠΕ 07, Ηλεκτρονική Διαχείριση περιοδικού: Κουτλής Γεώργιος ΠΕ 86

ΜΑΘΗΤΕΣ (ΣΥΝΤΑΚΤΕΣ & ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΕΣ ΟΜΑΔΩΝ):

ΤΕΥΧΟΣ 3ο - Όταν οι μαθητές γίνονται συγγραφείς

ΣΥΝΤΑΚΤΕΣ: Οι μαθητές του τμήματος Β3, χωρισμένοι σε 4μελείς ομάδες, όπου σε κάθε ομάδα ένας μαθητής είχε και το ρόλο του Συντονιστή. Αλλά υπήρχαν και δύο ατομικές εργασίες.

Το ηλεκτρονικό περιοδικό «Ο Λόγος στην Τέχνη» περιλαμβάνεται ως Δράση του Γυμνασίου Πυθαγορείου στην Εσωτερική Αξιολόγηση Σχολικής Μονάδας.

Αφήστε το σχόλιο σας στο "ΣΥΝΤΑΚΤΙΚΗ ΟΜΑΔΑ"