ΜΗ ΞΕΧΝΑΣ… ΤΟ ΚΑΠΑΚΙ! (Έφη Σαμαρά)

Το σχολείο μας συμμετέχει στη δράση: «Μη ξεχνάς…. το Κ Α Π Α Κ Ι  να κρατάς!«

6Α

Στις 5 Μαΐου παραδώσαμε τα καπάκια που συγκεντρωσαμε κατά το σχολικό έτος 2021-2022 στον Σύλλογο Παραπληγικών Ελλάδας, για να ενισχύσουμε την προσπάθειά του για αγορα αναπηρικού αμαξιδίου.

2Α

Νιώθουμε περήφανοι που μπορούμε έστω και λίγο να συνεισφέρουμε στο έργο του Συλλόγου. Έχει μεγάλη σημασία να δείχνουμε έμπρακτα την αλληλεγγύη μας σε συνανθρώπους που το έχουν ανάγκη, στηρίζοντας όσο μπορούμε τέτοιες πρωτοβουλίες σαν αυτή του Συλλόγου Παραπληγικών.

Μη ξεχνάς... το καπάκι!

Μη ξεχνάς… το καπάκι!

Ο Διευθυντής του 2ου ΓΕΛ Ιλίου, κος Κατσαρής με την κα Σαμαρά που επιμελείται της δράσης.

Ο Διευθυντής του 2ου ΓΕΛ Ιλίου, κος Κατσαρής, με την κα Σαμαρά, η οποία επιμελείται της δράσης.κα Έφη Σαμαρά, κος Δημήτριος Κατσαρής, κα Ζωή Γάτου (από αριστερά προς τα δεξιά)κα Έφη Σαμαρά, κ. Δημήτριος Κατσαρής, κα Ζωή Γάτου

ΤΖΑΛΑΛΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
Περί ΤΖΑΛΑΛΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 68 Άρθρα