Για να κατεβάσετε και να διαβάσετε την παρουσίαση της κυρίας Λιαπάκη : Ύπνος REM
2 Σχόλια
Πόσα πράγματα έμαθα και θυμήθηκα για τον ύπνο. Μάλλον μερικά θα έπρεπε να τα γνωρίζω, αν δεν «κοιμόμουν» στο μάθημα της Βιολογίας που έκανα ως μαθητής… χαχαχα
Ξεκουραζόμουν στα προηγούμενα εγώ ..χαχαχα (ιστορία, αρχαία κτλ)
Βέβαια, μακάρι να τα μαθαίναμε στο σχολείο, θα ήταν πιο ενδιαφέρον !
Κάτι για γονίδια θυμάμαι και αλυσίδα DNA..
Χρησιμοποιούμε cookies για να σας προσφέρουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία στη σελίδα μας. Εάν συνεχίσετε να χρησιμοποιείτε τη σελίδα, θα υποθέσουμε πως είστε ικανοποιημένοι με αυτό.Εντάξει
Πόσα πράγματα έμαθα και θυμήθηκα για τον ύπνο. Μάλλον μερικά θα έπρεπε να τα γνωρίζω, αν δεν «κοιμόμουν» στο μάθημα της Βιολογίας που έκανα ως μαθητής… χαχαχα
Ξεκουραζόμουν στα προηγούμενα εγώ ..χαχαχα (ιστορία, αρχαία κτλ)
Βέβαια, μακάρι να τα μαθαίναμε στο σχολείο, θα ήταν πιο ενδιαφέρον !
Κάτι για γονίδια θυμάμαι και αλυσίδα DNA..